המלצות 

מבל

 בחודש 12.15 התחלנו את התהליך עם דוד , אני והבן זוג שלי, נפגשנו שנינו 

איתו וכל אחד דיבר על מה שהוא מצפה או רוצה ומה הסיבה שאנחנו שם .אחרי הפגישה הראשונה , היו לנו פגישות אישיות , כל אחד לחוד, ואז התחיל התהליך בשבילי.
בפגישות וגם בבית , עשינו תרגילים, שאלות על גבי שאלות מאוד מדויקות , מאוד ספציפיות על הרגשות, על הבחירות שלי, על מה אני רוצה , על מי אני במונחים של הגדרות אישיות ,מה אני מעדיפה, והכל קשור ל"אני" , ל"שלי" , מלא שאלות , שבהתחלה לא הבנתי לאן זה מוביל, דבר שהבנתי בהמשך התהליך.

 

| עשינו תרגילים עם קלפים , שיחות, מה אני מרגישה, איך4 הולך , (עם עצמי) , ו"ט לאט , ככל שיכולתי לבטא את מה ו ְ שקורה לי שבוע אחרי שבוע, גם שמעתי את עצמי והתחלתי | להכיר יותר ולהבין מה באמת קורה לי: התהליך הזה גרם לי להגיע למסקנות וגם להבין איך הגעתי, (ן כי זה היה תוך כדי פגישות ארוכות ושיחות עם דוד, הרגשתי- שהוא היה מכוון אותי בתוך הרגשה של תמיכה והבנה מצידו.
משהו שאני רוצה לכתוב זה שכל פעם שיצאתי מהפגישות הרגשתי משוחררת וגם קלה , זה כמו התחושה ש"אפשר" ושכל מה שאני הרגשתי היה לגיטימי, לפחות בשבילי.

הרגשה הפנימית שלי , שחזרתי לעצמי, שקיבלתי בחזרה את הכוחות שיש בי, קיבלתי את עצמי כמו שאני , והתחלתי (עדיין בתהליך) לצאת מהבילבול שאיתו הגעתי לטיפול.

 

שהתחלנו עם הפגישות האישיות, אמרתי לדוד שאני מרגישה מאוד מבולבלת, סוג של בילבול שגורם לך לפקפק מכל דבר שאתה עושה, מכל הרגשה, מכל כיוון
במהלך התהליך, עם התרגילים , עם השאלות , עם השיחות, הליווי , הניתוח של הנסיבות , ועם הסיכומים הביניים התקדמתי בכל פגישה, וגם לקחתי "שיעורי בית" כל השבוע.
אני מודה שלא אוהבת שיעורי בית , אבל גם מבינה שזה חלק מהתהליך לשיפור כל מצב, להכניס למודעות ולהפנים . אני רוצה גם להודות לדוד על 7 מיקצועיות שלו כדי להוביל את התהליך , על הבנה ועל לתת לכל דבר את הזמן כדי להפנים
ולהמשיך...תוך כדי התחייבות עם המטופל ועם הטיפול